Rocznik 2007/08 oraz 2010/11 - relacja
2X MARTYKA
1XBUDYCH
1X MARKOWSKA
SKŁAD : ŁAKOMSKI (SIKORA) , M.WOSEK , A.WOLSZON , MARKOWSKA, MARTYKA , D.WOLSZON , BUDYCH , KOZDRA , PĘCAK oraz STAGON , PLOC
Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu ! takie zwycięstwa bardzo cieszą i podbudowują a każda bramka daje porządnego kopa do przodu ! dziś bramkę strzeliliśmy już 5-6 sekunda ! świetny przerzut do Dominika od Oliwii , kiwka i uderzenie bez zastanowienia ! najszybsza bramka jaką chyba ktokolwiek widział :D zespół dziś przede wszystkim walczył , może nie ma pięknej gry , ale są sytuacje bramkowe i dziś potrafiliśmy je wykorzystać ! dużo spokoju naszej drużynie dają nowe zawodniczki MARTYKA i MARKOWSKA , widać że zespół przy nich czuje się jak ryba w wodzie :D dziś skutecznością zaszaleli DOMINIK i ANIELA ! którzy jak narazie idą po koronę króla strzelców :D bardzo dobra zmiana Stagona w pierwszej połowie ! Pamiętajmy że My tworzymy zespół który razem wygrywa i razem przegrywa ! Brawa dla mojego zespół dziś za pazerność na strzelenie bramki :) myślę , że możemy być takim czarnym koniem ligi :) !
15.09 - SPARING W REDZIE Z JEDYNECZKA REDA
SKŁAD : POŁOM , WICHERKIEWICZ, F.KOHKE , BOCIAN , DĄBEK , KOWALCZYK , JANCZEWSKI , JAKUS , BUKOWSKI , POTURALSKI
WYNIK : NIE WIADOMO ;)
SPARING ROZGRYWANY NA DWÓCH BOISKACH 4+1