SportsManago - Strefa rodzica

Szanowni Państwo,

Już od ponad dwóch miesięcy uruchomiony mamy dla Państwa system zarządzania "SportsManago".

Osoby, które jeszcze nie zalogowały się prosimy o rejestrację w "Strefie rodzica" . System Sportsmanago jest obowiązkowy dla każdego rodzica i należy z niego korzystać aby ułatwić kontakt i przepływ informacji pomiędzy klubem, trenerem a Państwem.

Jest to proste, rejestrujemy się mailem podanym do kontaktu z klubem na deklaracji członkowskiej na stronie www.sportsmanago.pl , system najpierw zweryfikuje poprawność adresu mailowego (trzeba sprawdzić weryfikacje na swojej skrzynce mailowej) a następnie poda hasło.

I już - jesteście w strefie rodzica - co tu można zobaczyć :

- jak spisuje się na treningach Wasz mały zawodnik,

- sprawdzić listę obecności,

- zobaczyć komentarze trenerskie, rozkład zajęć czy kalendarz wydarzeń klubowych,

- sprawdzić wpłaty

Jest możliwość rejestracji również dla drugiego rodzica, w tym celu proszę przesłać do klubu adres mailowy drugiego rodzica z prośbą o założenie konta - adres klubowy:  akademiakpg@gmail.com

Poniżej zdjęcia pomocne w rejestracji:

ZAPRASZAMY wszystkich do aktywnego uczestnictwa,

W przypadku problemów z rejestracją jestem do Państwa dyspozycji: Wojciech Staniszewski tel.504 255 902 lub mail: akademiakpg@gmail.com