Wielki Finał Deichmann 2014 U-9

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy Wielki Finał zawodów Deichmann 2014 w Gdyni i w Gdańsku.

W Gdyni nasz zespół ARGENTYNA doszedł do 1/8 Wielkiego finału i tam dzielnie walczyl o awans do ćwierćfinału. Na drodze stanąl mu zespół Kolumbii. Wynik spotkania Argentyna-Kolumbia 3:4 (Bramki strzelali: Bartosz Śliwiński oraz Jaś Mączkowski x2). Dziękujemy za walkę i determinację.

A w Gdańsku nasza HOLANDIA po ciężkiej walce ostatecznie zajęła III miejsce w turnieju. W ćwierćfinale wygrała z Polską 3:0 ( Pleskacz x2, Stagon), w półfinale polegliśmy z Francją 1:3 (Pleskacz) a w meczu o III miejsce wygraliśmy z Chorwacją 3:1 (Staniszewski, Machaliński, Stagon).

Brawo - jesteśmy z Was dumni.

W dniu dzisiejszym na boisku w Gdyni walczył w małym finale nasz kolejny zespół WKS - relacja z tych spotkań w późniejszym terminie.

W Galerii relacja foto (autorzy: FoToKPG oraz Grzegorz Irczuk)

w.s.