Wygrany sparing z Naprzodem Czyżowice - rocznik 2002

SPARING Z NAPRZODEM CZYŻOWICE 2002

Dziś tj. 28.07.2014 r. po raz pierwszy po wakacjach spotkaliśmy się w większym gronie. Wracając po odpoczynku od razu wskoczyliśmy na głęboką wodę, czyli na mecz.

Przeciwnik, czyli zespół ze Śląska, przybywają na obozie w Gdyni trenując na obiektach NSR. Trenerem drużyny jest pan Antoni Jeleń, dawniej zawodnik Górnika Zabrze, Odry Wodzisław oraz Dynama Drezno. Tym chętniej zagraliśmy z kolegami z południa Polski.

W meczu, oprócz stałych zawodników rocznika 2002, uczestniczyli również chłopcy, którzy dołączyli niedawno do drużyny, tzn. Mikołaj i Wiśnia z rocznika 2003 i 2004 oraz Michał, który przyszedł do nas z Bałtyku. Swój debiut zanotował również Kuba z rocznika 2005, w nagrodę za sumienność i zaangażowanie wkładane w pracę na treningach. Przyniosło to podwójny efekt, gdyż zdobył jedną z czterech bramek.

Rocznik 2002 natomiast widział ile musi nadrobić po wakacyjnych upałach i lenistwach.

Czas błogiego wypoczynku się skończył, czas na wypoczynek aktywny ;)

trener

Teraz trochę statystyk:

Zagraliśmy w składzie:

Michał Parnawski

Damian Arciuch

Jakub Bień

Igor Czerkies

Radosław Kmiecik

Bartłomiej Małyszczycki

Maciej Otto

Kacper Skóra

Jacek Wojtkiewicz

Konrad Wiśniewski

Mikołaj Łępicki

Jakub Staniszewski

Wynik sparingu 4:3 (Kmiecik, Łępicki, Staniszewski, Skóra)

Pogoda deszczowa co widać na zdjęciach.

TAK TRZYMAĆ - TYLKO KPG

w.s.