Zakończenie sezonu 2013/2014 relacja

No i zakończyliśmy ........ ale co ..... sezon 2013/2014, mówią że "nareszcie koniec wyjazdów na zawody...sezon piłkarski zamknięty" czy to prawda chyba nie.
Jakiś etap wczoraj zakończyliśmy, cały rok treningów, sparingów, turniejów. Była radość i było rozczarowanie, były zwycięstwa i były porażki - ale takie jest życie sportowca.

Postanowiliśmy zorganizować zakończenie na obiektach GOSiR Gdynia a dokładniej na Narodowym Stadionie Rugby. Do dyspozycji mieliśmy CAŁE boisko oraz przyległy teren - kulinarnie były kiełbaski, ciasto, słodycze, soczki - nawet niezdrowy Sprite ale w tym dniu można. Marcin Sobociński ze swoim barem nie tylko ugościł naszych piłkarzy ale także dał przepiękny pokaz sztuki barmańskiej za co mu serdecznie dziękujemy. Nasi piłkarze z okazji zakończenia otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale. Były też podziękowania dla rodziców którzy przez cały sezon aktywnie nas wspierali w pracy klubowej.

Od strony sportowej ustawiliśmy boiska dla mniejszych i większych - były mecze 4 na 4, gry i zabawy sportowe oraz meczyk rodziców. Nasze dzieci po powrocie do domów po prostu padły ze zmęczenia - ale to chyba dobrze - kąpiel, sen i od rana dnia następnego nowa energia ....

Co dalej ..... WAKACJE trochę odpoczynku - w lipcu spotykamy się na GOSiRze (dla chętnych bo są wakacje, wyjazdy i nie wszyscy będą na miejscu) ale od sierpnia już zaczynamy treningi no i oczywiście wyjazd na obóz do Nowej Wsi Przywidzkiej.

Poniżej linki do galerii z zakończenia sezonu :

Zdjęcia FoToKPG

Zdjęcia FOTOPIK Piotr Kwiatkowski

We wszystkich relacjach związanych z zakończeniem sezonu piłkarskiego 2013/2014 brakuje nam jednej ważnej osoby. Trenera Borysa. Niestety ze względów zdrowotnych nie dane mu było cieszyć się w tym dniu z nami.
TRENERZE wracaj jak najszybciej do zdrowia.
Praca z młodzieżą czeka na Ciebie..... a oni czekają na Twój powrót.

Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie, za fajną zabawę, za udział w meczach,

za uśmiech na Waszych ustach ... warto było.

w.s.