ZESPÓŁ AP KP GDYNIA 2008 w niedziele pierwszy raz na wiosnę wyszli na zmagania ligowe !

ARKA GDYNIA
AP DĄBROWA

WYNIKI :

AP KP GDYNIA 0:1 AP GDAŃSK
Kto był , to widział  miażdżąca przewaga naszego zespołu ! mnóstwo sytuacji sam na sam ( Aniela ) , bardzo dobra gra wszystkich naszych zawodników , niestety goście przeprowadzają jedną przypadkową akcje po wybiciu i strzelają w samej końcówce ! bardzo dobry mecz mimo wyniku ! tak to jest , jak Ty nie strzelisz to oni nam wpakują :P

AP KP GDYNIA 1:0 AP DĄRBOWA
Kolejny świetny mecz naszej drużyny , ponownie świetna gra , mnóstwo sytuacji i piękna bramka z woleja Anieli , która tego dnia świetnie grała i pokazała że jest bardzo szybką zawodniczką !

AP KP GDYNIA 2:3 ARKA GDYNIA
paraliż żółto-niebieskich koszulek trwa  ! początek meczu 2min i już przegrywamy 0:2 , od tego momentu mecz bardzo wyrównany  z naszą przewagą dochodzimy Arkę na 2:2 po czym oni zadają decydujący cios ! Dobry mecz z minuty na minutę się rozkręcaliśmy ! Szkoda bo Arka tego dnia była do ugryzienia

AP KP GDYNIA 4:0 KAMIONKA SOPOT
wygrana z zespołem który tego dnia przegrał tylko z nami ! ze wszystkimi innymi wygrali ! bardzo dobra gra z kontrataku ! Piękne bramki z Wolnego Kozika , cudowny rajd od połowy boiska Wojtka  (2009) , kolejna bramka Anieli oraz bramka Mikołaja z dystansu ! Bardzo dobry mecz

AP KP GDYNIA 1:1 POMORZANIN GDYNIA
kolejny mecz z naszą przewagą , goście raz wyszli sam na sam i strzelili , My się nie poddaliśmy strzelamy bramkę na 1:1 za sprawą Kozika , który tego dnia niesamowicie wykonywał rzuty wolne ! Niestety nie udało się strzelić bramki na 2:1 i zdobywamy punkt !

BRAWO DLA CAŁEGO ZESPOŁU , ŚWIETNE MECZE  ( BRAKOWAŁO TYLKO SKUTECZNOŚCI ) świetnie zespołem kierował Krzyś Ukleja , bardzo dobre mecze Dawida Sikory , który pokazał że potrafi świetnie wykonywać piątki z ziemi za połowę  ! świetne rzuty wolne naszego Ronaldo ( KOZIK ) , szybkość Anieli dała o sobie znać , dobra ale może być lepsza gra Maćka i Mikołaja , bardzo dobre mecze młodszych od innych Wojtka i Rafała , śwetne zmiany który uspokajały grę w obronie KRzysia Kleinszmidta ! oraz rozkręcający się zawodnicy Trenera Michała Szczotka i Czop ! Brawo zespół za świetne mecze i pokazanie umiejętności gry 1na1 !