Mosty Cup 2014 dla KP Gdynia

W sobotę nasi chłopcy zwyciężyli w turnieju Mosty Cup 2014. W turnieju wzięło udział 9 drużyn z całej Polski : Concordia Elbląg, Huzar Choczewo, KP Gdynia, Mazovia Tomaszów, Olimpia Zambrów, Polonez Warszawa, Rozstaje Gdańsk, Start Łódź, Sztorm Mosty.

W pierwszym meczu nasza młodzież zremisowała 1:1 z Polonezem Warszawa. Jak to czasami w piłce bywa, pierwsza minuta jest decydująca dla całego meczu. Mecz się zaczął a nasi piłkarze byli jeszcze myślami poza boiskiem i po 40 sekundach było już 0:1. Stracona bramka podziała mobilizująco na drużynę, chłopcy wzięli się do gry i szybko doprowadzili do remisu. Na zwycięstwo zabrakło czasu a może i szczęścia.

Drużyna rozkręcała się z meczu na mecz, remisując dwa mecze i pewnie wygrywając następne spotkania. Najważniejsze zwycięstwo chłopcy odnieśli w przedostatnim meczu, pokonując gospodarza turnieju Sztorm Mosty. Bramkę na wagę 3 punktów zdobył niezawodny Kacper Skóra. Gdy rośli obrońcy Sztormu po dośrodkowaniu z prawej strony opadali na boisko, Kacper wyskoczył i piękną główką zdobył decydująca bramkę.

Na pochwałę zasłużyła cała drużyna, która pokazała momentami bardzo ładną i efektowną grę. Szczególne słowa uznania należą się Krzysztofowi Jezierskiemu, który został wybrany najlepszym zawodnikiem drużyny.

Gratulacje dla drużyny i trenera Krzysztofa Wesołowskiego

Skład: Bień Jakub, Breliński Dawid, Czerkies Igor, Jezierski Krzysztof, Kmiecik Radek, Kondracki Kuba,  Małyszczycki Bartek, Marciński Mateusz,  Młodowicz Sebastian,  Nowak Maciek,  Otto Maciek,  Parnawski Michał,  Skóra Kacper

Końcowa tabela

Miejsce , Drużyna, Pkt.