AP KP Gdynia 1:7 UKS Dragon Bojano (1:1)
Data: 23.09.2018 Niedziela: 17:00
Miejsce: GCS Klatka
Skład: Roman(B)- Janowitz, Dobbek, Deozinski, Kubanek, Kwiatkowski, Ostrowski, Czyżewski, Pawlicki, Rutkowski, Kasprowicz, Danieluk, Grudziński, Holk, Staniszewski, Wróblewski, Plaskiewicz, Mendyka

Do 60 minuty spotkania mecz na pewno na plus dla naszego zespołu.  Niezła agresywna gra w obronie naszego zespołu przyniosła bramkę wyrównującą jeszcze w pierwszej połowie na 1:1 pięknym strzałem za pola karnego popisał się Damian Dobbek. Mieliśmy okazje w tym meczu porozgrywać częściej akcje w ataku pozycyjnym gdyż drużyna z Bojana czekała na nas w pressingu średnim.Niestety w piłce nożnej gra się 90 minut(w naszym przypadku 80minut). Ostanie 20 minut to seria błędów naszego bloku defensywnego głównie przy budowaniu akcji ofensywnych od tyłu. Drużyna z Bojana, która po tej wygranej zasiadła na fotelu lidera naszej ligi, skrzętnie to wykorzystała strzelając nam bramkę za bramką.  Gratulujemy popularnym Smokom a My mamy, na szczęście okazję do szybkiego podniesienia się już w ŚRODĘ w Redzie, gdzie na pewno nie oddamy meczu bez walki.

Liga Wojewódzka C2(2005)
AP KP Gdynia 7:2 Żuławy Nowy Dwór Gdański (3:0) (Makowski, Paradowski, Staniszewski, Plaskiewicz, Koriat, Magierski, Samobój)
Data: 23.09.2018 Niedziela 15:00
Skład: Pączek(B) Roman(B) -Makowski, Wróblewski, Kasprowicz, Paradowski, Staniszewski, Miszk, Duda, Plaskiewicz, Koriat, Wyszomierski, Magierski, Martyka, Markowska, Pleskacz, Ostrowski

Bardzo dobra gra naszego zespołu w pierwszej połowie ustawiła mecz.  Już w 3 minucie po rzucie rożnym bramkę samobójczą strzelił jeden z zawodników gości. Dzięki wysokiemu pressingowi oraz bardzo dobrej tego dnia w grze w ataku pozycyjnym kontrolowaliśmy przebieg gry bezapelacyjnie. Druga połowa to też nasza przewaga, ale gra ucierpiała troszkę na jakości. Nie ustrzegliśmy się  również paru błędów co sprowokowało dwie stracone bramki. Cały zespół zasłużył na duże brawa gdyż gra naprawdę w sobotnie popołudnie mogła się podobać!

Liga D1G1(2006)
GKS Linia 3:2 AP KP Gdynia
Od nas z grupy wystąpili: Janiak

Plan na ten tydzien:

Poniedziałek 20:30-22:00 GCS(trening motoryczny)
Wtorek 19:00-20:30 SP43 Pogórze
Sroda 17:00-18:30 Checz(osoby nie powołane na ligowy mecz)
Piątek 17:30-19:00 GCS

ŚRODA 17:30 Liga C1(2004) - (Powołania po poniedziałkowym treningu)
UKS Jedynka Reda  - AP KP GDYNIA

Reda, Łąkowa 59

Niedziela 17:00 Liga C2 Wojewódzka (2005) (Powołania po środowym meczu/treningu)
Olimpijczyk Kwakowo - AP KP GDYNIA

Kwakowo, Słupska 5

Niedziela 11:00 Liga C1(2004) (Powołania po środowym meczu/treningu)
Ogniwo Sopot - AP KP GDYNIA

Sopot, 23-go Marca 95

Zapraszamy na nasz oficjalny FanPage na Facebook-u gdzie choćby parę fotek przedmeczowych  jak i pierwsza cieszynka w tym sezonie po zwycięstwie w lidze wojewódzkiej ! https://www.facebook.com/kpgdyniajuniorteam/