Ogniwo Sopot 0:6(0:3) AP KP Gdynia
Data: 30.09.2018 Niedziela: 11:00
Miejsce: Sopot MOSiR -ul.23 marca.
Skład: Roman(B)- Lesner, Janowitz, Dobbek, Kubanek, Kwiatkowski, Ostrowski, Czyżewski, Pawlicki, Rutkowski, Kasprowicz,, Grudziński, Holk, Staniszewski, Plaskiewicz,

Dobra gra naszego zespołu od początku zaowocowała prowadzeniem 3:0 do przerwy. Kuba Staniszewski wraz z kolegami z formacji ofensywnej raz po raz grozili dobrze dysponowanemu tego dnia bramkarzowi Sopocian. W drugiej połowie cały czas dobra gra defensywna drużyny z Gdyni, mimo braku chorego Adriana Dezoińskiego ,pozwoliła na kolejne akcje ofensywne , które kończyły się uderzeniami na bramkę. Warto podkreślić dobrą grę całego naszego zespołu, a walecznością jak zawsze wyróżniał się Kornel Plaskiewicz. Brawo Panowie!.

Liga Wojewódzka C2(2005)
Olimpijczyk Kwakowo 3:1(2:0) AP KP Gdynia
Data: 30.09.2018 Niedziela 16:30
Miejsce: GCS Klatka
Skład:  Roman(B) -Makowski, Irczuk, Wróblewski, Kasprowicz, Paradowski, Staniszewski, Miszk, Duda, Koriat, Wyszomierski, Magierski, Markowska, Pleskacz, Mendyka, Domański

Nie udało się pójść za ciosem i zagrać tak dobrze jak tydzień temu. Olimpijczyk to silna drużyna, która wykorzystała naszą ospałość w pierwszej połowie. Bramki z dwóch kontr podcięły chłopakom skrzydła niestety do końca pierwszej połowy. Przerwa, odprawa w szatni i zobaczyliśmy dużo lepiej prezentujących się naszych zawodników. Zaangażowanie, którego nie można nikomu było odmówić plus parę naprawdę ciekawych akcji głównie ze skrzydła sprawiło, że tylko rażąca nieskuteczność z powodowała, że gospodarze cały czas prowadzili, baa w okolicach 60 minuty podwyższyli po ewidentnym spalonym na 3:0. My jednak do końca staraliśmy się wyrównać, niestety tego dnia tylko raz udało się nam wykorzystać swoją sytuacje a strzelcem gola z dystansu był kapitan Jakub Staniszewski. Martwią kontuzje Igora Dudy i Oliwi Martyki - szybkiego powrotu do zdrowia!

Liga D1G1(2006)
AP KP Gdynia 1:3 Latarnik Choczewo
Od nas z grupy wystąpili: Janiak, Domański

Plan na ten tydzien:

Poniedziałek 20:30-22:00 GCS(trening motoryczny)
Wtorek 19:00-20:30 SP43 Pogórze
Sroda 17:30-19:00 Checz
Piątek 17:30-19:00 GCS

Niedziela 13:00 Liga C2 Wojewódzka (2005)(Powołania po środowym treningu)
AP KP GDYNIA - KP Starogard Gdański
GCS KLATKA

Niedziela 15:00 Liga C1(2004) (Powołania po środowym treningu)
AP KP GDYNIA - KTS-K Luzino

Zapraszamy na nasz oficjalny FanPage na Facebook-u gdzie choćby paręfotek przedmeczowych jak i cieszynka w tym sezonie po zwycięstwie w lidze okręgowej!https://www.facebook.com/kpgdyniajuniorteam/