Relacja z Mostu Cup 2008 - 18-02-2017

6 miejsce na turnieju rocznika 2008 zdobyte w minioną sobotę w Mostach !! Bramki strzelali Dorian Łakomski, Michał Szulc , Amelia Wolszon ! Wielkie gratulacje dla naszych zawodników, bo w każdym meczu robili co mogli by być lepszym, nie zawsze się to udawało , bo i przeciwnicy byli bardzo wymagającym i stawiali wysoko poprzeczkę ! Mecze były bardzo dobre, średnie i jak te o których wolałoby się zapomnieć ,ale taka właśnie jest piłka tym bardziej w turniejach , brawo chłopaki i Amelia !! nadmienić należy, że byliśmy chyba najmłodszym zespołem bo aż 4 zawodników było o rok młodszych od pozostałych, wiec tym bardziej wielkie brawa dla wszystkich !!!

Graliśmy w składzie :

Karol Magierski,Amelia Wolszon,Michał Szulc,Rafał Starego,Wojciech Starego,Tamir Buural,Robert Kosiorowski,Jakub Kuźmiński,Piotr Kokosza,Dorian Łakomski