WYGRALIŚMY ranking na futbolowo we wrześniu !!!

Najpopularniejsze strony na Futbolowo 2.0 we wrześniu

Przetasowań w rankingu najchętniej odwiedzanych stron ciąg dalszy. Mamy zmianę lidera, debiutanta na podium, a także coraz więcej bardzo dobrze prowadzonych stron w poczekalni. Zobacz wrześniową klasyfikację!

Ruch na tworzonych przez Was stronach jest coraz większy, a wartościowe materiały zbierają pokaźne grono czytelników. Tradycyjnie prezentujemy klasyfikacjęTOP 10orazPoczekalnię, czyli 10 witryn z kolejnych miejsc. Ranking tworzony jest na podstawie liczby odsłon strony w danym miesiącu.

1. Strona drużyn młodzieżowych klubu KP Gdynia (kpgdynia.futbolowo.pl).

2. Strona klubu Soła Oświęcim (solaoswiecim.pl), występującego w III lidze małopolsko-świętokrzyskiej.

3. Strona klubu Gwarek Zabrze (gwarekzabrze.eu), występującego w A - Klasie Zabrze.

4. Strona klubuLKS Ślesin(lks-slesin.futbolowo.pl), występującego w IV lidze wielkopolskiej, grupie południowej.
5. Strona klubuMKS Oława(mksolawa.futbolowo.pl), występującego w III lidze dolnośląsko-lubuskiej.
6. Strona klubuGryf Gmina Zamość(gryfgminazamosc.futbolowo.pl), występującego w Klasie Okręgowej Zamość.
7. Strona klubuKS Łomianki(kslomianki.pl), występującego w IV lidze mazowieckiej, grupie północnej.
8. Strona klubuLKS Bełk(lksbelk.futbolowo.pl), występującego w IV lidze śląskiej, grupie II.
9. Strona klubuWel Lidzbark(wel.futbolowo.pl), występującego w V lidze warmińsko-mazurskiej, grupie II.
10. Strona drużyn trampkarzy klubuZnicz Pruszków(zniczpruszkow2000.futbolowo.pl).

Nie było by tego bez Was drodzy rodzice.

Dziękujemy Wam i wszystkim naszym piłkarzom, widzimy, że nasza praca nie idzie na marne.

w.s.