ZWYCIĘSTWO 2007/08 W SPARINGU

FRAJDA GDYNIA 6-13 AP KP GDYNIA

w roczniku 2007/08 rozegraliśmy pierwszy sparing  na świeżym powietrzu w 2017 r. z drużyną FRAJDA GDYNIA .
Mecz ułożył się dla nas fatalnie pierwsze parę minut i przegrywamy 1-3 , chaos na boisku , nie mogliśmy się odnaleźć ale to efekt że po raz pierwszy wyszliśmy na świeże powietrze :) Później już było tylko lepiej z minuty na minutę nasz zespół zdobywał przewagę na boisku i dokumentował to pięknym bramkami :) co prawa jeszcze bardzo mało gramy zespołowo , dopiero się uczymy , ale chłopaki mają zacięcie i tworzą dużo sytuacji bramkowych :D Na ogromną pochwałę zasługuje również nasz bramkarz Dawid , który świetnie kilka razy interweniował w ciężkich sytuacjach :D Cały zespół jak na pierwszy sparing spisał się na medal :D