Ruszyła liga

Dzisiaj nasza pierwsza drużyna z rocznika 2002 odniosła pewne zwycięstwo nad Huzar Choczewo.

Mecz zakończył się wynikiem 5:1. Cieszy zwycięstwo i bardzo ładna gra , martwi skuteczność. Niewykorzystane 100 będą się śniły naszym napastnikom.  W drużynie zadebiutowali nowi koledzy Breliński Dawid, Marciński Mateusz, Młodowicz Sebastian, Parnawski Michał. Witamy w drużynie i życzymy dużo sukcesów.

Skład: Bednaruk Pawel, Bień Jakub, Breliński Dawid, Czerkies Igor, JezierskiKrzysztof, KmiecikRadek ,Małyszczycki Bartek, Marciński Mateusz, Młodowicz Sebastian, NowakMaciek, OttoMaciek, Parnawski Michał, Skóra Kacper

Bramki zdobyli: Małyszczycki Bartek - 2 ,Marciński Mateusz, KmiecikRadek, Breliński Dawid po 1

Druga drużyna występująca w Pomorskiej lidze D1 Grupa 2 grała o godzinie 13 z Gryfem Goręczyno.

Mecz toczył się od początku pod dyktandem gości. Zagraliśmy w eksperymentalnym składzie dlatego widać było brak zgrania. Nasi zawodnicy odstawiali przede wszystkim pod kątem taktycznym gdyż dla większości zawodników był to pierwszy mecz na dużym boisku. Chłopcy starali się, ale los nie był dla nich tego dnia szczęśliwy i nie udało się strzelić nawet jednej bramki. Wynik 0:13 choć mogło skończyć sie wiecej dlatego trzeba pochwalić bramkarzy Kondrackiego i Datte.

Skład: Kondracki, Datta, Szklarki, Banachowski, Radzikowski, Arciuch, Wilczewski, Bobkowski K, Karbowiak, Depka, Tobjasz, Kapitan

Ostatni mecz niedzielny to debiut chłopaków z rocznika 2003 w Pomorskiej Lidze D2 Grupa 1.

Debiut marzenie, wygrane derby z drużyną Iskry Gdynia. Chłopcy od początku dominowali na boisku. Widać było duże zaangażowanie wśród szeregów obu drużyn. Nasi koledzy z północnej części Gdyni mimo nie korzystnego wyniku nie odpuszczali i ambitnie walczyli do końca. Naszą drużynę wyprowadził nowy kapitan naszej drużyny Jasiu Kuźnicki, który bardzo dobrze radził sobie na pozycji stopera i pomagał partnerom. W naszych szeregach widać było ogranie takich zawodników jak Wręczycki i Hebel którzy porządkowali naszą grę. Trzeba pochwalić całą drużynę za kilka naprawdę udanych akcji. Oczywiście brakuje jeszcze dużo szczególnie w kwestii ustawiania sie na boisku, ale tu widać było brak doświadczenia naszego zespołu.

Wynik 9:0

Skład: Kubanek, Kuźnicki, Hebel, Wręczycki, Wiśniewski, Grzelak, Kobrzyński, Kułakowski, Łępicki, Dąbkowski, Staniszewski, Draber, Gapiński, Manthley, Strzelecki, Andrychowicz